fbpx

ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

Ανά έτος

TOEIC JANUARY 2020

ΚΑΤΣΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ C1

ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΛΟΥΗ B2

ΚΡΑΣΙ ΣΕΝΤΙΛΙΑΝΟ Β2

 

BCCE JUNE 2020

ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΥΚΙΑΛΗ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΤΖΟΥΛΕΤΑ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΚΟΚΟΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΚΕΜΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΚΟΛΕΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΙΟΥΡΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

STYLE 4 JUNE 2020

ΔΗΜΗΡΗΣ ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΙΝΟΥ

ΣΑΜΠΡΙ ΒΙΣΚΟΥΛΙ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΛΑΡΙΝΟΣ

 

STYLE 3 JUNE 2020

ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΓΚΟΥΣΚΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΕΤΑ

ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΜΠΟΖΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΤΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΤΑΣ

ΑΛΕΞΗΣ ΒΟΥΤΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΣΚΟΥΛΙ

 

STYLE 2 JUNE 2020

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΞΕΝΟΥ

ΝΙΚΗ ΣΠΙΝΟΥ

ΜΑΡΙΣΙΑ ΠΙΣΚΟΠΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΟΡΩΝΙΟΥ

 

STYLE 1 JUNE 2020

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΡΩΝΙΟΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΛΙΑΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΕΝΟΣ

ΛΕΤΙΣΙΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ

ΦΙΟΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΟΣΗ

ΣΕΛΝΤΙ ΡΟΤΣΙ

ΟΡΛΑΝΤΟ ΝΤΑΟΥΛΙΑ

ΝΟΕΛ ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ

ΚΛΕΑ ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ

FCE/ADVANCED DECEMBER 2019

ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

 

ECCE DEC 2019

ΚΑΤΣΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ

ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΛΟΥΗ

ΠΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΛΕΣΣΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ

ΠΥΡΙΟΧΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΡΕΝΕΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΤΗΘΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ

ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΜΩΡΑΙΤΗ ΘΑΛΕΙΑ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΜΑΝΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΜΑΝΕΣΗ ΖΩΗ

 

ECPE DEC 2019

ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΓΙΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 


ECPE MAY 2019

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ECCE MAY 2019

ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΛΟΝΙΑΡΗ ΤΖΕΣΙΚΑ

ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΥΣΑΙ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΠΕΙΤΣΕΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΠΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΙΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΛΑΜΠΟΡΑ-ΝΙΕΤΟΥ ΥΑΚΙΝΘΗ

ΜΠΕΤΣΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ

 

TOEIC ΕΠΙΠΕΔΟ Β2-Γ1

ΚΟΛΟΝΙΑΡΗ ΤΖΕΣΙΚΑ Β2

ΓΙΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β2

ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ Β2

ΜΟΥΣΑΙ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Β2

ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β2

ΠΕΙΤΣΕΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ1

ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Β2

ΣΠΙΝΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Β2

ΦΛΑΜΠΟΥΡΑ-ΝΙΕΤΟΥ ΥΑΚΙΝΘΗ Β2

ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Β2

 

BCCE/B1

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ

ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΝΙΚΗ

ΠΥΡΙΟΧΟΥ ΡΑΝΙΑ

ΠΛΕΣΣΑ ΣΤΕΛΛΑ

ΠΛΕΣΣΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

ΣΤΗΘΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΡΕΝΕΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΩΡΑΙΤΗ ΘΑΛΕΙΑ

ΙΜΕΡΑΙ ΕΡΓΚΙ

ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΛΟΥΗ

ΚΑΤΣΑ ΚΛΟΝΤΙ

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ECCE MAY 2018

ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΣΠΥΡΕΛΛΑ
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΜΑΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ECPE MAY 2018

ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΘΕΟΔΟΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

BCCE /B1 MAY 2018

ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΕΤΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΟΛΟΝΙΑΡΙ ΤΖΕΣΙΚΑ
ΔΕΣΥΛΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΜΟΥΣΑΙ ΡΕΣΤΙΝΑ
ΒΟΥΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ
ΚΟΛΕΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΜΠΕΤΣΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΕΙΤΣΕΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΙΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΠΙΝΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΡΡΑΣΙ ΓΙΑΝΝΟΣ

A1 / A2 ΜΑΥ 2018

ΡΕΝΕΣΗ ΕΛΕΝΗ Α2
ΙΜΕΡΑΙ ΕΡΓΚΙ Α2
ΚΑΤΣΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ Α2
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α2
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α1
ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΡΑΝΙΑ Α2

TOEIC ΙΟΥΝΙΟΣ 2018 ΑΠΟ ΕΠΙΠΕΔΟ Β2/Γ2

ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Β2
ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β2
ΝΑΤΣΟ ΑΛΕΣΙΟΝΑ Β2
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ2
ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Γ1
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β1
ΘΕΟΔΟΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ2
ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ1+
ΧΑΡΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β1
ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β2

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ECCE ΜΑΙΟΣ 2017

ΚΡΡΑΣΙ ΣΕΝΤΙΛΙΑΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΛΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ ΕΡΙ

ECPE ΜΑΙΟΣ 2017

ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΘΕΟΔΟΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

BCCE ΙΟΥΝΙΟΣ 2017

ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ECPE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2017

ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ

TOEIC ΙΟΥΝΙΟΣ 2017 ΑΠΟ ΕΠΙΠΕΔΟ Β2

ΚΡΡΑΣΙ ΣΕΝΤΙΛΙΑΝΑ Β2
ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β2
ΘΕΟΔΟΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ Β2
ΠΛΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Γ1
ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Β2
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γ1
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΑΝΣΤΑΣΙΟΣ Β2
ΓΙΑΤΡΑ ΜΑΡΙΑ Β2
ΜΠΕΝΤΟ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ Β1
ΔΗΜΗΤΡΗ ΒΑΣΙΛΗ Β2 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Γ2
ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ2
ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ ΕΝΙ Β2 ΤΟΥΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Β2
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Β2
ΜΟΥΖΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ Β2
ΘΕΟΔΟΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ2
ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Γ1

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

 

ΣΤΕΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β1)
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β1)
ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β2)

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ECCE ΜΑΙΟΣ 2016

ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗ ΣΟΦΙΑ
ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΤΣΙΑΚΟΥΛΙΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ
ΚΕΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΤΕΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΙΔΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΟΥΛΑΙ ΑΡΤΟΝΕΛ
ΧΑΣΑΛΕΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ECPE ΜΑΙΟΣ 2016

ΠΑΡΑΣΧΗ ΖΩΗ

TIE C1+

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

BCCE ΙΟΥΝΙΟΣ 2016

ΘΕΟΔΟΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΘΕΟΔΟΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΗ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΛΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΧΑΣΜΟΥΤΣΑ ΕΝΙ

ECCE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2016

ΘΕΟΔΟΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΘΕΟΔΟΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

 

ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β1)
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΕΥΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β2)
ΤΑΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β2)

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ECCE ΜΑΙΟΣ 2015

ΘΕΟΔΟΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΒΟΣΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΠΥΡΟΣ
ΜΠΑΣΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΚΟΚΛΑΣ-ΒΕΝΕΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΟΔΟΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΣΑΝΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ
ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΜΟΥΣΑΙ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ
ΚΑΝΑΙ ΛΟΥΛΖΙΜ
ΓΚΑΒΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ECPE ΜΑΙΟΣ 2015

ΦΛΑΜΠΟΥΡΑ-ΝΙΕΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΤΣΩΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

BCCE ΜΑΙΟΣ 2015

ΑΚΤΥΠΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΣΤΕΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΛΟΥΛΑΙ ΑΡΤΟΝΕΛ
ΧΑΣΑΛΕΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΙΔΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ECCE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2015

ΑΚΤΥΠΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ECPE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2015

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

 

ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΕΥΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β1)
ΤΑΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β1)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β1)

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ECCE ΜΑΙΟΣ 2014

ΓΚΟΥΣΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΟΤΣΗ ΟΛΓΑ
ΠΟΤΣΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
ΠΑΡΑΣΧΗ ΖΩΗ
ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΓΔΑΛΕΝΑ
ΚΟΥΚΙΑΛΗ ΕΡΙΟΝΑ

ECPE ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2014

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
ΣΟΥΚΟΥ ΑΝΕΛΑ
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΠΕΤΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ECCE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2014

ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ECCE ΜΑΙΟΣ 2013

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΕΤΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΤΣΩΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
ΜΠΕΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΗΓΗ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ECPE ΜΑΙΟΣ 2013

ΧΑΣΑΛΕΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΙΟΥΠΑ ΤΖΙΝΑ

ALCE ΙΟΥΝΙΟΣ 2013

ΠΛΑΡΙΝΟΣ ΕΡΜΑΝΟΣ

ECCE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013

ΦΛΑΜΠΟΥΡΑ-ΝΙΕΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΚΤΥΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

 

ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΓΔΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT Β1)

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ALCE ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2012

ΖΟΥΡΜΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ECCE ΜΑΙΟΣ 2012

ΠΛΑΡΙΝΟΣ ΕΡΜΑΝΟΣ
ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΑ
ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΝΟΜΠΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΑΓΑΛΙΩΤΗ ΒΙΟΛΕΤΑ

ECPE ΜΑΙΟΣ 2012

ΓΙΑΤΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
ΠΛΑΡΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ
ΓΟΥΣΕΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ALCE ΙΟΥΝΙΟΣ 2012

ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΣΑΛΕΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ECPE ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2012

ΖΟΥΡΜΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΣΤΟΥΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ

ECCE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2012

ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΠΕΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

 

ΠΟΜΟΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT B1)
ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΓΔΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT B1)

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ALCE ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2011

ΣΤΟΥΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ
ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ECCE ΜΑΙΟΣ 2011

ΣΠΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΚΟΚΛΑ-ΒΕΝΕΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΒΙΛΙΑΡΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΧΑΣΑΛΕΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΓΙΔΙΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ALCE ΙΟΥΝΙΟΣ 2011

ΓΙΑΤΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
ΓΙΟΥΠΑ ΤΖΙΝΑ
ΠΛΑΡΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ

ECPE ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2011

ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ECCE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2011

ΠΛΕΣΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΤΟΥΦΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΙΣΚΟΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ALCE ΙΟΥΝΙΟΣ 2010

ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ECCE ΜΑΙΟΣ 2010

ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΕΡΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ
ΣΥΓΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΛΕΣΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΣΠΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΙΑΤΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
ΠΛΑΡΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ
ΜΟΛΑΙ ΤΖΑΦΕΡ
ΓΙΟΥΠΑ ΤΖΙΝΑ

ECPE ΜΑΙΟΣ 2010

ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ECPE ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2010

ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ECCE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2010

ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΖΟΥΡΜΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΧΑΡΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΟΝΑ
ΛΑΓΑΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΛΑΜΒΡΕΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

 

ΠΛΕΣΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT B1)
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT B1)

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ALCE ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2009

ΣΤΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ECCE ΜΑΙΟΣ 2009

ΤΖΟΥΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ECPE ΜΑΙΟΣ 2009

ΖΟΥΡΜΠΑΝΟΥ ΔΡΟΣΟΥΛΑ-ΑΝΝΑ

ALCE ΙΟΥΝΙΟΣ 2009

ΒΙΛΙΑΡΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΘΕΟΔΟΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ECPE ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 2009

ΣΤΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΣΟΦΙΑ

ECCE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2009

ΜΠΕΛΑΝΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΤΟΥΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ
ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

 

ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΑΡΗΣ (GOETHE-ZERTIFIKAT B1)
ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (GOETHE-ZERTIFIKAT B1)
ΘΕΟΔΟΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (GOETHE-ZERTIFIKAT B1)

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ALCE ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2008

ΖΟΥΡΜΠΑΝΟΥ ΔΡΟΣΟΥΛΑ-ΑΝΝΑ

ECCE ΜΑΙΟΣ 2008

ΜΠΕΡΕΤΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΓΚΟΥΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ-ΒΛΑΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΘΕΟΔΟΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΙΛΙΑΡΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ECCE ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2008

ΤΖΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

 

ΛΙΛΙΑΝΝΑ ΖΟΥΡΜΠΑΝΟΥ (GOETHE-ZERTIFIKAT B2)

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ALCE 2007

ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΟΥΣΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ECCE ΜΑΙΟΣ 2007

ΘΕΟΔΟΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΙΑΤΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ
ΡΕΝΕΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΟΥΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΟΥΖΑΚΗ-ΒΑΦΙΑ ΜΑΡΙΑ

ALCE ΙΟΥΝΙΟΣ 2007

ΘΕΟΔΟΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ

ECCE ΙΟΥΝΙΟΣ 2007

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΤΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΑΛΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ECCE 2006

ΚΑΝΔΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΛΕΣΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΓΚΟΥΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΘΩΝΑΙΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ
ΖΟΥΡΜΠΑΝΟΥ ΔΡΟΣΟΥΛΑ-ΑΝΝΑ

Βρείτε μας στα social media

Μαθήματα E-Learning

X